t ere tulemast Courtney Eesti lehele! Ma olen tõeliselt rõõmus, et kirjastus Ersen avaldab mu raamatud Eestis ning ootan juba oma Eesti lugejate tagasisidet.

Siit leiad järgmist informatsiooni:

Courtney raamatud | Courtney kohta


Courtney kohta

c ourtney Milan elab Ameerika Ühendriikide kirdeosas koos oma abikaasa, keskmist kasvu koera ja ründava kassiga.

Enne ajalooliste armastusromaanide kirjutamisega alustamist eksperimenteeris Courtney erinevate elukutsetega: programmeerimine, koerte treenimine, teadustöö. Olles loobunud üritamast ühegagi neist hakkama saada, on ta võtnud südamesse tõe, et need, kes ise ei oska, õpetavad. Kui ta parajasti ei loe (palju), kirjuta (palju) ega maga (mitte piisavalt), võib ta leida mõne klassiruumi lähedusest.

Courtney raamatud

Tõestus võrgutamise abil

Ersen, 31.8.2010

Naine oli tema viimane võimalus õnneliku tuleviku kindlustamiseks...

Tagasihoidliku taustaga andekas ennustaja Jenny suudab isegi kõige suurema skeptiku panna uskuma oma ennustusi, lehvitades lihtsalt oma tihedaid ripsmeid. Kuni kohtab väärikat vastast Gareth Carharti, veendunud poissmeest ja teadlast Blakely markiid.

Mees lihtsalt ei tea seda veel...

Juurdlev ja nägus Gareth avastab ääretu pahameelega, et tema nõbu on langenud „madam Esmerelda“ lummusesse, ja tõotab tõestada, et naine on petis. Ent tema ootamatu kiindumine tulisesse võlujasse eirab igasuguse loogika. Jenny purustab Garethi kalkuleeritud plaani, kuni mees ei suuda enam otsustada, kas naine võrgutada või hävitada. Kui nad on hõivatud tahtejõudude kirgliku lahinguga, peavad kaks üksildast hinge valima kõige teadaoleva ja armastuse piiritute võimaluste vahel.


~ divider ~

t änan, et külastasid minu veebilehte! Kui sul on küsimusi, siis saada mulle julgelt e-kiri aadressile courtney@courtneymilan.com. Ma ei räägi Eesti keelt, ent saadaval on tasuta veebipõhised tõlketeenused ja ma annan endast parima, et teile vastata.

sait & disain © courtney milan
| privacy
| privacy
non-text footer