w itamy na polskiej stronie internetowej Courtney! Naprawdę bardzo się cieszę, że moje książki będą ukazywać się w Polsce i nie mogę się już doczekać reakcji moich polskich czytelników.

Poniżej znajdziesz więcej informacji:

Książki Courtney | O Courtney


O Courtney

c ourtney Milan mieszka wraz ze swoim mężem, średniej wielkości psem i wojowniczym kotem w północno-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Zanim zaczęła pisać romanse historyczne, Courtney eksperymentowała z wieloma zawodami: programowaniem komputerowym, tresurą psów, badaniami naukowymi. Gdy stwierdziła, że nie nadaje się do żadnego z tych zajęć, wzięła sobie do serca pewnik, że nauczają ci, którzy nie umieją robić. Gdy nie czyta (dużo), pisze (dużo) lub śpi (niewystarczająco długo), można ją znaleźć w pobliżu sali lekcyjnej.

Książki Courtney

Małżeńska próba

Małżeńska próba

31.7.2011
ISBN: 9788323879251

Anglia, XIX wiek Lady Kathleen Carhart, pochodząca z książęcej rodziny, nie mogła zaakceptować decyzji Neda, swojego męża, który samotnie wybrał się w egzotyczną podróż. Długo tęskniła za bliskością, czuła się samotna i porzucona. Z czasem stworzyła sobie satysfakcjonujące życie, zadowolona, że potrafi być użyteczna. Bez rozgłosu wspomaga kobiety pokrzywdzone przez los. Niespodziewany powrót męża wprawia ją w konsternację, burzy spokój i wywołuje obawę o ujawnienie utrzymywanej w tajemnicy pracy na rzecz biednych kobiet. Tymczasem Ned najwyraźniej postanawia na nowo zdobyć jej względy. Adoruje ją i uwodzi, zapewnia o uczuciu. Kathleen się opiera, lękając się ponownego rozczarowania...


Szczęśliwa wróżba

4.5.2011
ISBN: 9788323876465

To był niezwykły pojedynek. Emocje starły się z logiką. Uczucia z  racjonalnymi dowodami. Wrażliwość i empatia z żelazną wolą i wyrozumowanym dystansem do ludzi i świata.
 
Tego pamiętnego dnia, od którego wszystko się zaczęło, Jenny Keeble, znana jako wróżka madame Esmerelda, po raz pierwszy gościła Garetha Carharta, markiza Blakely`ego. Z miejsca zadeklarował, że jako racjonalista nie wierzy we wróżby, i oskarżył Jenny o oszukańcze praktyki. Dowodził, że ma ona zgubny wpływ na swoich klientów, między innymi na jego podopiecznego, młodzieńca o imieniu Ned. Młoda, ale już doświadczona przez życie Jenny  postanowiła udowodnić bezdusznemu i zadufanemu w sobie arystokracie, jak bardzo się pomylił. Zgodziła się na jego plan, nie przeczuwając, że połączy ją z markizem silna namiętność...

~ divider ~

d ziękuję za odwiedzenie mojej strony! W razie jakichkolwiek pytań, możesz napisać do mnie na adres courtney@courtneymilan.com. Nie mówię po polsku, ale mogę skorzystać z tłumaczy internetowych i zrobię wszystko, aby odpowiedzieć na Twojego maila.

strona & projekt © courtney milan
| privacy
| privacy
non-text footer